2.0MP Outdoor Wi-Fi set IP-38 8xCAM + 1xNVR (v1.1)
1.0MP IP, Wi-Fi 8 kamerų lauko rinkinys IP-36 8xCAM + 1xNVR (v. 1.0)
424.35 su PVM Į krepšelį

1.0MP IP, Wi-Fi 8 kamerų lauko rinkinys IP-36 8xCAM + 1xNVR (v. 1.0)

424.35 su PVM

Tai nebrangios, bet funkcionalios vaizdo stebėjimo sistemos su belaidžiu duomenų perdavimo technologija per „Wi-Fi“ rinkinys. 1.0MP lauko „Wi-Fi“ rinkinys IP-36 8xCAM + 1xNVR yra skirtas kameros montavimui lauke, todėl tai yra puikus privataus namo, biurų, kontrolinių punktų ar bet kurių mažų objektų stebėjimo sistemos komponentas, kur vaizdo kokybė ir prieinama kaina kaina yra svarbu. Keturios vaizdo kameros ir skaitmeninis vaizdo įrašymo įtaisas, įeinantis į komplektą, yra aprūpinti belaidžio duomenų perdavimo technologija per „Wi-Fi“, supaprastinant ir sumažinant montavimo išlaidas ir leidžiant atsikratyti nereikalingų laidininkų, kurie dažnai sugenda dėl blogo oro. Papildomas belaidžio ryšio rinkinio pranašumas yra jo mobilumas ir galimybė jį įdiegti bet kurioje svetainės vietoje.

Pagrindiniai šio rinkinio elementai yra keturios 1 megapikselių vaizdo kameros su plačiakampiais objektyvais, galingas infraraudonųjų spindulių apšvietimas nakties įrašymui ir stiprūs korpusai, skirti apsaugoti jautrią elektroniką nuo temperatūros, dulkių ir vandens; ir 8 kanalų tinklo NVR su „FullHD“ įrašymu keliais režimais, aliarmo pranešimų siuntimu ir didelėmis funkcinėmis bei tinklo galimybėmis.

Pagrindinis belaidžio lauko vaizdo stebėjimo 1.0MP lauko Wi-Fi rinkinio IP-36 8xCAM + 1xNVR privalumas yra sėkmingo, patogaus, patikimo ir aukštos kokybės darbo už mažą kainą derinys.

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje

Atsiskaitymo būdų įvairove

Papildoma informacija

Svoris 5 kg
Korpuso medžiaga:

Gamintojas:

Partizan

Vaizdo jutiklis:

Objektyvas:

Naktinis matymas:

Darbinė temperatūra:

Skiriamoji geba:

Palaikomų kamerų kiekis:

Palaikomas HDD: