Akcija!

AHD-N 4 kamerų vaizdo įrašymo įrenginys CHD-30S 1.3MP HD 4.0

50.40 su PVM

-17%

Aukštųjų technologijų prietaisas vaizdo stebėjimo sistemai organizuoti. Leidžiama jungtis prie 4 vaizdo kamerų su AHD-N skiriamąja geba. Hibridiniame režime – iki 2 AHD kamerų su AHD-M skiriamąja geba ir iki 2 IP kamerų su 1.0 MP skiriamąja geba.

Neturime

Praneškite man, kai prekės bus sandėlyje.

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje

Atsiskaitymo būdų įvairove

Aukštųjų technologijų prietaisas vaizdo stebėjimo sistemai organizuoti. Leidžiama jungtis prie 4 vaizdo kamerų su AHD-N skiriamąja geba. Hibridiniame režime – iki 2 AHD kamerų su AHD-M skiriamąja geba ir iki 2 IP kamerų su 1.0 MP skiriamąja geba.

Visus vaizdo stebėjimo kanalus įrenginys vienu metu įrašo realiojo laiko režimu. Keturi įrašymo režimai – visa parą, aliarmas, judesys ar tvarkaraštis – suteikia galimybę sukonfigūruoti vaizdo stebėjimo sistemą pagal apibrėžtas užduotis kiekvienu laikotarpiu. Leidžiama kurti atsarginę kopiją į USB atmintinę.

Standartinis (klasikinis H.264) glaudinimo kodekas leidžia priimti mažo dydžio vaizdo failus nepakenkiant kokybei. Taip pat prie šio skaitmeninio vaizdo įrašymo įrenginio galite prijungti standžiuosius diskus iki 6 TB (nėra komplekte). Per tinklą įrenginį galima valdyti iš bet kurios pasaulio vietos.

Šiuolaikinėje programinėje įrangoje yra patogus konfigūratorius ir stebėjimo sistemos TVS. Ethernet 10/100Base-T tinklo sąsaja užtikrina patikimą, apsaugotą ryšį su optimaliu duomenų perdavimo greičiu, kurio maksimalus pralaidumas yra iki 100 Mbit/s.

Šiame modelyje yra garso įvestis ir išvestis garso  įrašymui ir atkūrimui.

Įrašymo standartas 1080N – tai nauja technologija, skirta AHD vaizdo stebėjimo biudžetiniam segmentui, leidžianti įrašyti 960 х 1080 pikselių skiriamąją gebą 1/1.3 megapikselių skaitmeniniais vaizdo grotuvais. Kitaip tariant, tai reiškia, kad galite prijungti 2 megapikselių AHD vaizdo kameras prie pigių vaizdo įrašymo įrenginių ir gauti pakankamai išsamų vaizdą, anksčiau pasiekiamą tik FullHD įrenginiuose. Naujasis standartas dabar pakeičia 1 megapikselio (720P) skaitmeninį analoginį vaizdo stebėjimą ir žada netrukus visiškai pakeisti.

Kam Jums to reikia? Pirma, tai leidžia žymiai sutaupyti perkant DVR – skirtumas tarp 1080P (FullHD) ir 1080N vaizdo praktiškai nesiskiria. Tačiau skiriasi kaina – labiau pažengę FullHD skaitmeniniai vaizdo grotuvai yra daug brangesni.

Antra, sutaupytą DVR pinigų sumą galite išleisti brangesnėms vaizdo kameroms, todėl už tuos pačius pinigus galite gauti geresnį ir išsamesnį vaizdo įrašą. Tik reikia atsiminti, kad 1080N skaitmeniniai vaizdo įrašymo įtaisai įrašomi 960 x 1080 raiška, kai prie jų yra prijungtos 2 megapikselių AHD vaizdo kameros, bet ne 1920 x 1080 pikselių.

Trečia, galite vienu metu naudoti skirtingos skiriamosios gebos vaizdo kameras: pavyzdžiui, paprastą 1 megapikselių dydžio bendrai teritorijos apžvalgai, o aukštesnio lygio, 2 megapikselių, svarbesnei vietai stebėti, kad būtų galima įrašyti tokią informaciją kaip automobilio numeris ar lankytojų veidai.

Papildoma informacija

Svoris 1 kg
Garso IN/OUT:

Korpuso medžiaga:

Valdymas ir kontrolė:

Tinklas:

Darbinė temperatūra:

Įrašymas:

Palaikomų kamerų kiekis:

Palaikomas HDD:

Vaizdo įrašų glaudinimas

Vaizdo išvestis: