Bevielis infraraudonųjų spindulių judesio jutiklis PTX50
37.09 su PVM Į krepšelį

Bevielis infraraudonųjų spindulių judesio jutiklis PTX50

37.09 su PVM

Šis populiarus judesio aptikimo įrenginys yra skirtas montuoti belaidėse signalizacijos sistemose ir veikia su Elmes Electronic valdymo pultais CB32 ir imtuvais. Infraraudonųjų spindulių judesio jutiklis reaguojantis į aptiktą žmogaus kūno spinduliuotę.

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje

Atsiskaitymo būdų įvairove

Šis populiarus judesio aptikimo įrenginys yra skirtas montuoti belaidėse signalizacijos sistemose ir veikia su Elmes Electronic valdymo pultais CB32 ir imtuvais. Infraraudonųjų spindulių judesio jutiklis reaguojantis į aptiktą žmogaus kūno spinduliuotę. Dėka aukštos kokybės plataus kampo Fresnel objektyvo, naudojamo kartu su IR atspindinčia apsaugine įvore, detektorius pasižymi puikiomis infraraudonųjų spindulių jautrumo charakteristikomis ir yra labai efektyvus žmogaus judėjimui aptikti apsaugotame atstumo diapazone. Labai mažos energijos sąnaudos kartu su pažangiomis mikroprocesoriaus valdomomis energijos taupymo procedūromis leidžia autonomiškai veikti iki penkerių metų su viena 3V CR123 baterija. Kiti pagrindiniai detektoriaus bruožai:

  1. vartotojo nustatytas aptikimo greitis (IR impulsų skaičius);
  2. walk-test darbo režimas;
  3. anti-sabotažas TAMPER aliarmo aptikimas;
  4. vietoj standartinio plataus kampo objektyvo galima naudoti gyvūnų alėją arba vertikalius barjerinius lęšius;
  5. didžiulės montavimo galimybės ant sienų ir kampų, įskaitant montavimą su papildomu daugiakampiu laikikliu.

Detektorius plačiai naudoja bevielio ryšio signalizacijose ir apsaugos įrenginiuose, tokiuose kaip namai, apartamentai ar biurai.

Papildoma informacija

Svoris 0.5 kg